Норми часу і виробітку на друкарські та підготовчо-заключні роботи на офсетних машинах

Норми часу і виробітку на друкарські та підготовчо-заключні роботи на офсетних машинах

Галузеві норми часу і виробітку розроблені на операції офсетного друку для застосування на поліграфічних підприємствах і видавництвах. В основу їх розроблення покладені: бригадні фотографії робочого дня (процесу), технічні характеристики поліграфічного устаткування і механізмів, результати аналізу організації праці та заходи щодо її удосконалення, розподілу обов’язків між членами бригади.

Норми часу встановлені на облікову одиницю роботи – 1000 аркушепрогонів, норми виробітку – на бригаду. Нормами часу і виробітку враховано час на обслуговування робочого місця, відпочинок і особисті потреби. Найменування професій і розряди робіт наведено відповідно до діючого тарифно-кваліфікаційного довідника.

.

завантажити Норми часу і виробітку на друкарські та підготовчо-заключні роботи на офсетних машинах (укр.) в форматі pdf (1,2 Мб)Норми часу і виробітку на друкарські та підготовчо-заключні роботи на офсетних машинах (pdf)Все права защищены и охраняются законом © 2011-2023. Все графические, текстовые, и иные материалы, представленные на сайте, предназначены только для демонстрационных целей. Все права на них принадлежат их законным владельцам.