ДСТУ 3017-95. Видання. Основні види. Терміни та визначення

ДСТУ 3017-95. Видання. Основні види. Терміни та визначення

Цей Державний стандарт України розроблено Національним науково-виробничим об‘єднанням «Книжкова палата України«.
Внесено Міністерством України у справах преси та інформації.
Затверджено і введено в дію наказом Держстандарту України № 58 від 23 лютого 1995 р.
Введено вперше. Розробники: І. В. Лупандін, Т. В. Пучкова, Г. М. Пліса.

Стандарт відповідає міжнародному стандарту ISO 5127/2 (ISO 5127-2:1983 Documentation and information — Vocabulary — Part 2: Traditional documents) в частині видів видань.

Стандарт ДСТУ 3017-95 поширюється на видавничу продукцію і встановлює терміни та визначення основних видів видань. Стандарт містить стандартизовані терміни та визначення видань, які необхідні:

  • для упорядкування і розвитку видавничої справи,
  • для забезпечення взаємозв’язків суміжних видів діяльності,
  • для гармонізації з міжнародними та національними стандартами інших країн.

Терміни, регламентовані в цьому стандарті, обов’язкові для застосування в документації усіх видів, яка входить у сферу дії державної стандартизації України або використовує результати цієї діяльності.

Вимоги цього стандарту є обов’язковими для підприємств, установ і організацій, що діють на території України, а також для громадян-суб’єктів підприємницької діяльності незалежно від форм власності та видів діяльності.

.

завантажити ДСТУ 3017-95. Видання. Основні види. Терміни та визначення (укр.) в форматі pdf (334 кб)ДСТУ 3017-95. Видання. Основні види. Терміни та визначення (pdf)Все права защищены и охраняются законом © 2011-2023. Все графические, текстовые, и иные материалы, представленные на сайте, предназначены только для демонстрационных целей. Все права на них принадлежат их законным владельцам.